ГОРОСКОП

...
другие знаки
ПОГОДА


днем
°C - °C
ночью
°C - °C
другие города
Главная
Красота/Здоровье
Личное
Беременность
Дети
Карьера
Кругосветка
Брак без любви  чреват любовью без брака
Бенджамин Франклин
НОВОСТИ
27.08.2019 11:27
Кредитные карты в нашей стране

21.08.2019 12:07
Анализ воздуха в твоей квартире

09.03.2017 17:03
Главный фактор при выборе места для отдыха

09.03.2017 17:01
В Швейцарии представили летающий автомобиль

09.03.2017 16:59
В Мельбурне установили "женские" светофоры

06.03.2017 14:37
Как сделать толпу людей умнее?

06.03.2017 14:36
Пожарным пришлось дважды снимать любопытного хаски с крыши

06.03.2017 14:34
Назван лучший город мира для знакомств

670
другие новости

РЕЦЕПТ ДНЯ
ГАСПАЧО
Знаменитый испанский холодный суп, который уже очень широко распространился по миру, и особенно популярен в ж...
подробнее...
другие рецепты
#

Скільки коштує пообідати у Чернівцях?

ValeryKoretnik | 2008-08-05 20:37:17  
Сообщение прочтено 4503 раз
Скільки коштує пообідати у Чернівцях?

Я спробувала провести порівнення кафе м. Чернівці.


1. Кафе (їдальня) швидкого харчування "Екватор", що розташоване на вул. Стасюка.

Великичерги ранком, з 13 до14-30 (поряд студентський городок, офіси), та якне дивно, персонал(10-13 молодих дівчат та хлопців) встигаєобслуговувати всіх вчасно. Івесь час з приємною посмішкою підказувати,що і як зветься, де якеблюдо. Оформлення кафе - звичайне. Столи - тежзвичайні. Є 2 зали -можна казати, по типу столової в СРСР. Такі жвластивості у філіалацієї ідальні по вул. Руської, але там є окремийзал піцци.

Довгій прилавок. Береш розноста обираєш собі блюда з прилавка. Меню -українська кухня. Обираєшперши страви, салати (як мені здалося, деякисалати не користуютьсяпопитом - майонез пропитався буряком, салат мавне дуже приємнийвигляд, але вперто стояв у перших рядах). Перши блюда -борщ, солянка,суп с фрікаделями, гороховий, овочевий - дуже великийвибір. Порціїкоштують 6-7гр, великі тарілки.

Другі страви - м"ясо (свинина,гов"ядина, кури), риба (короп, хек,сайда, горбуша) - коштує 6-12 гр.за 100гр з різноманітними гарнірами -каши, картопля, фасоль, якихнакладають не жаліючи - гарнир коштує 1,5 -4гр. Я спробувала заказати3 маленьких шматочка печінки індика, увідповідь почула, що зважуютьтільки від 100гр.

На десерт можна скоштуватиблини з різними начинками, пироги, торти(видів 5-6, коштують 3-7гр.) . Напої - чай ( всього 2 види - менізапропонували "майський чай","грінфілд" закінчився на той момент,іншого не було). Є кава, пиво, соки, різне молоко з пакетів.

До початку прилавка висить оголошення - "2 серветки безкоштовно". Навмисно набрала більше - ніхто нічого не казав.

Отримавши чек на 20.56гр.біля століка з компьютером, зрозуміла, щонавряд чи з"їм всезамовлене (коли просила половину порції, відповіли,що розрахують як зацілу порцію).


2. Піцца "ОМАР" - розташувана на перехресті вул. Головної та проспекта Незалежності.

Дуже привітний персонал. Узалі дуже мало місця. Крихітний санвузол -хоча руки помити можна. Замовлену піццу (обираєш сам собі начинку)приготували швидко. Язаказала з куркою, помидорами, + сир - подвійнапорція. На кассіпрацівники трохи сперечалися, чи зварилася курка...Вона таки недоварилася. Піццу принесли підгорілою. В залі,розрахованомуприблизно на 15 осіб, я була одна. Начебто, поспішатинікуди.

Смак піцци непоганий, тісто пісочнеале...Спочату я спробувала ії з"їсти, запиваючи пивом на розлів(пивонепогане) але, трохі боячись за свій шлунок, відклала віделку. Укінціспробувала запити заварною кавою (смак якої був дуже водянистим) -незмогла...

Коли я уходила, в піццерію так і не зайшли відвідувачи.

Вартість нез"їденої піцци - біля 36-00гр за все.


3. Піцца "Челентано" - розташована у торгівельному центрі "Майдан".

Оформлення у типовому дляцієї сітки закладів у різних містах. Меню -типове : піцца , млинці,салати, супи, напої, десерти.

Замовляєшначинку за смаком. Але! Так як ми були втрьох, а, наприклад, невдесятьох помилитися у ціні важко.Кассир нам пробила по чеку !!! 156гр.Язробила погляд ну зовсім здивований, тут же прибіг хлопець,перерахував- 112.78гр. Персонал не вибачався - мовляв, це помилкакомпьютера.Людей не було багато.

Піцца за смаком непогана.Млинці зовсімтоненькі, начинки дуже мало(хоча, може так треба за рецептурою). Якмені здалося, подвійним сиромне пахло. Фішка з дошками може й фірмова,але мені особисто потрібенвибір - дошка або тарілка. Хотілось би кращевитертого столу - трохізаліпав. Салати стоять прямо перед касою готовіу великих ємкостях, істиїх ми не відважилися - всеж таки не 9 ранку...


4. Піццерія "Парк" - розташована по вул. Головній, 77.

Піцца розташована всамому центрі міста. Чергі майже завжди. Закладпопулярний у студентів,та працівників адмін будівель у центрі. 3невеликих зали, є акваріум. Блюда різноманітні. Персонал привітний. Нанаших очах клієнти розбилистакан - його замінили на інший безпретензій.

На перш

е- солянка,бульон, суп з макаронами (невелики порції). На друге можназамовитипіццу 10-12 видів (є фруктові, з куркою, з колбасою - в менюдокладнорозписани інгрідієнти), коштують 5-6 гр. (За останнії рік піццалишетрохи (не більше 1 гр.)подорожчала, але зменшилася у розмірінаполовину- одже раджу замовляти 2 шт. одразу). Також на друге можутьбути такиваріанти:

- печеня по домашньому у горщиках -картоплі там навпіл з м"ясом,горщики велики - за 8,5гр. продуктів нешкодують! Дуже смачно, правдатрохи перчене - але це, напевно, зарецептурою.

- колета по київськи за9-50гр. Обсмажене курине філе, всередині рідкійсирний соус - подають зсалатом з капусти. Єдиний недолік - швидко невийде - готують приблизно35 хв.

- жульєни, м"ясо по королівськи, риба на сковородці, картопля фрі - все у діапазоні 4-9гр.

Салати свіжі, готують, напевне, після заказу, а не з ранку...

На десерт можна обратимлинці з сиром або з макам, фруктовий салат (дужеподобається дітям),пиріжки, торти, морозиво. Взагалі, це непогане місцедля дитячих днівнароджень початкового рівня - приблизно обід на одного- 15-35гр. Напой- пакетирований чай, кава заварна, пиво, соки.

Є філіал цієї піцци:

на вул. Кобилянської (зал - полупідвал,гарний інтерьєр, черг нема взв"язку з тривалим ремонтом вул.Кобилянської та можливістью зав"язнутиу болоті, яке озвезлибудівельники на вулиці.)

та по вул Головній (маленькій камерний зал. Чергі бувають лише зрідка) ціни та ассортимент тіж самі.

Патрісія Жульєн, спеціально для "Платинової Буковини"

Ще фото : http://www.bukovina.biz.ua/new.php?id=53


Комментарии rss
Гость | 08.11.2011 19:31 |

Скыльки коштує випити в чернівцях?

 
Красота / Здоровье
Лицо
Тело
Волосы
Ногти
Диеты
Спорт
Стиль
Восточная медицина
Здоровье
Дети
Все о детях
Здоровый малыш
Игры
Многодетное счастье
Личное
Мужчина с веслом
В одной лодке
Секс
Дела домашние
Не лодкой единой
Все о подарках
Беременность
Я буду мамой
Я - мама
Бесплодие0
Система Orphus
Карьера
Аудиториум
Заметки соискателя
Рабочий сектор
Информация
Кругосветка
Города и страны
Обычаи и традиции
Знаменитые женщины
Полезная информация
О журнале :: Контакты :: Ссылки :: Реклама на сайте
Veslo.org: Женский портал. | Copyright © 1998 - 2020 <META> Все права защищены.